Pages

Friday, 15 July 2011

pulangkan aku pada pencipta ku.....

tiba-tiba terasa rindu pada satu tempat..pelik kan?? kalu ikutkan xpernah lg aku menjejakkan kaki ke sana.. tp seriously, hati ku rindu pada tempat suci ini.. korang pernah rasa mcm ni... mgkn sebab aku ada kawan 9yang tggl kat sana.. yela dgr cerita pon aku da rasa damai kat sana..apa lagi btol2 mjejakkan kaki ke sana kan... erm..... bila agaknya... INSYAALLAH akan pasti jua aku d sana..moga d panjangkan umur, dan d murahkan rezeki..amin....


bila tiba waktu dan harinya pulangkan aku pada pencipta ku di mana telah ku jejak tempat yg suci dalam mencari keredhaan mu..

pulangkan aku pada NYA......

1 comment:

Ms. Z said...

alhamdulillah...mdh2an kita smpai ke sana